قوانین و شرایط استفاده

این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

کلیه خدمات پرداخت این وب سایت برای کاربران شامل اختصاص صفحه پرداخت اختصاصی روی سرور "کیف پی" به جز ارائه خدمات باشگاه مشتریان رایگان است و فروش یا اخذ هزینه توسط هر شخص یا بازاریاب ها خلاف مقررات است و حساب کاربری شخص خاطی مسدود خواهد شد.

مدل و زمان تسویه

حداقل مبلغ قابل برداشت برای هر کاربر 50000 ریال و حداکثر 10000000 ریال در روز است.

حساب کاربری شما بلافاصله پس از ثبت نام قابل استفاده خواهد بود اما حساب های تایید نشده و یا دارای هویت جعلی غیر قابل برداشت خواهند بود.عدم همخوانی هویت فرد ثبت نام کننده با شماره شبا معرفی شده موجب تعلیق حساب کاربری میگردد و طی مراحل مجدد احراز هویت مجددا فعال خواهد شد.

حساب بانکی شما از طریق شماره کارت ،شماره حساب و شماره شبا اعتبار سنجی خواهد شد و در صورتی که نام و نام خانوادگی مالک حساب بانکی با نام و نام خانوادگی یا سایر اطلاعات وارد شده توسط شما در پرتال "کیف پی"مغایرت داشته باشد ، تا زمان حل مشکل به شما سرویس ارائه نخواهد شد.

نحوه فعال سازی حساب و دریافت مدارک

فعالسازی حساب شما شامل تایید نام و نام خانوادگی،شماره تلفن همراه و شماره حساب معرفی شده توسط شماست.در ابتدا برای شروع از شما مدارک هویتی دریافت نمی شود ولی در صورت نیاز مدیران سایت و یا مراجع ذیصلاح اصل مدارک شناسایی طبق اظهارات اولیه می بایست قابل ارائه باشد.

درصورتی که NS های سرور "کیف پی" به هر دلیلی توسط پارس یار تغییر کند موارد از طریق ایمیل به کلیه کاربران اطلاع داده خواهد شد تا نسبت به تغییر NS های دامنه های خود اقدام نمایند."کیف پی" در مورد عدم تغییر به موقع NS ها هیچ مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت.

محتویات این صفحه ممکن است در زمان های مختلف بر اساس صلاحدید شرکت ویرایش گردد لذا مسولیت مطالعه این صفحه در هربار مراجعه به عهده کاربران است و عدم اطلاع از بند های آن هیج مسولیتی برای پارس یار ایجاد نخواهد کرد.

در صورتی که عمدا یا سهوا اطلاعات حساب یا رمز عبور خود را در اختیار شخص دیگری قرار دهید مسئولیت آن به عهده شماست و هیچ مسئولیتی متوجه شرکت نخواهد بود.

انتشار هر نوع عکس،متن یا ... خارج از حوزه فعالیت وب ولت روی درگاه ها ممنوع است و در صورت مشاهده درگاه مربوطه حذف خواهد شد.

انتشار هرگونه تبلیغات و ... روی درگاه ها ممنوع است و در صورت مشاهده درگاه مربوطه حذف خواهد شد.

درج هر گونه جایزه و عدم عملکرد به آن خارج از مسئولیت پارس یار بوده و در صورت پیگیری قضایی مشخصات فرد در اختیار مراجع رسمی قرار خواهد گرفت.

کلیه اصول و رویه‏‌های "کیف پی" منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین متناظر می باشد. شرکت پارس یارحق اصلاح و تغییر شروط این توافقنامه را کلا یا جزئا داراست و باید شروط اصلاح شده یا تغییر یافته را از طریق سایت اعلام نماید. استفاده کاربران بعد از تاریخ موثر (تاریخ قابل اجرا) به معنی پذیرش هرگونه تغییرات است.

 "کیف پی" از طریق روشهای استاندارد، به طور خودکار زمانی که شما وارد سایت می شوید آدرس سایتی را که از آن می آیید، اطلاعات صفحاتی از وب سایت که مشاهده مینمائید، آی پی آدرس، نوع مرورگر، سیستم عاملی که استفاده می کنید را دریافت می کند.

کاربر می بایست تمام درخواست های خود را از طریق ارسال تیکت برای بخش مربوطه در شرکت پارس یار مطرح نماید، همچنین مواردی که نیازمند بررسی و پیگیری می باشند الزاما از طریق بخش تیکتینگ پیگیری می شوند و به درخواست های ارسالی از طریق دیگر از جمله ایمیل، تلفن، فکس و... ترتیب اثر نخواهد داد.

"کیف پی" عدم بروز اشکال یا قطعی را در صفحات اینترنتی این سایت را تضمین نمی نماید. کاربر بدین وسیله موافقت می نماید که در صورت بروز مشکل در استفاده از خدمات سایت، مسئولیتی متوجه این شرکت نمی باشد.

کاربران باید از اهلیت قانونی لازم برای انعقاد این توافقنامه برخوردار باشد. چنانچه به نمایندگی از یک شخص حقوقی به عنوان کاربر این توافقنامه را منعقد می نماید، دارای اختیارات قانونی لازم برای انعقاد این توافقنامه است. و تضمین می کند هیچ شخصی اعم از حقیقی و حقوقی ادعایی در این خصوص نخواهد داشت.

با توجه به محدودیت ها، مشکلات و اختلالات احتمالی در شبکه بانکی و شرایط خاص ممکن است درخواست واریز وجه از موعد مقرر (رسیدن به زمان واریز به حساب ) با تاخیر مواجه گردد، "کیف پی" عدم بروز اختلال در شبکه بانکی را تضمین نمی نماید. کاربر بدین وسیله موافقت می نماید که در صورت بروز اختلال، مسئولیتی متوجه شرکت پارس یار نمی گردد.

در صورتی که تراکنش کاربر به صورت ناموفق انجام پذیرد و مبلغ از حساب کاربر کسر شده باشد این مبلغ طی ۷۲ ساعت پس از پرداخت ناموفق به حساب پرداخت کننده برگشت می گردد، در صورت عدم برگشت طی ۷۲ ساعت پس از پرداخت می بایست اطلاعات دقیق پرداخت را از طریق تیکت برای بخش پشتیبانی ارسال تا بررسی و پیگیری های لازم انجام پذیرد .عدم وجود اطلاعات کافی از جمله زمان و تاریخ و شماره پیگیری تراکنش موجب طولانی شدن فرایند بررسی خواهد شد.

فورس ماژور 

هیچ یک از طرفین این توافقنامه به دلیل قصور یا تاخیر در اجرای تعهداتش به دلیل حصول شرایطی که فراتر از کنترل معقول وی باشد، مسئول نخواهد بود. این موارد شامل موارد ذیل است اگرچه محدود به آن ها نیست: آتش سوزی، سیل، زلزله، تصادف، قطع خطوط ارتباطی اینترنت، قطع برق، قطع شبکه و حوادث ناگهانی و غیرقابل پیش بینی طبیعی و ...

 عدم ارائه خدمات

حسب قوانین تجارت الکترونیک در موارد مشروحه ذیل هیچ گونه خدماتی به کاربران ارائه نمی گردد و در صورت تخلف حساب کاربری مربوطه مسدود می گردد و کلیه مسئولیت های قانونی در این خصوص مربوط به کاربر می باشد و شرکت پارس یار هیچ تعهد و مسئولیتی در این خصوص ندارد:

خرید و فروش ارز فیزیکی و الکترونیک مانند پی پال، بیت کویین، بیت کش و...
خرید و فروش وجوه نقد، اوراق بهادر، کارت های هدیه، تبدیل ارز
خرید و فروش غیر مجاز محصولات دارای کپی رایت بدون اجازه‏ ی صاحب اثر
خرید و فروش VPN و ابزارهای عبور از فیلترینگ
خرید و فروش کتاب های فیزیکی و الکترونیکی جنسی بدون مجوز از مراجع ذیصلاح قانونی.
وب سایت های همسریابی، صیغه و ازدواج موقت
فعالیت هایی که بطور مستقیم یا غیر مستقیم به هک و فروش ابزارهای مرتبط آن می پردازد.
هرگونه فعالیت مرتبط با فروش اطلاعات خصوصی افراد
فعالیت های بخت آزمایی، شرط بندی و مصادیق قمار مانند پیش بینی نتیجه فوتبال
خرید و فروش انواع سلاح‌های گرم و سرد و اقلام غیرمجاز و قاچاق
کالاهایی که مبادله آنها دارای مقررات و نظامات خاص است
کالاهایی که برای مصرف‌کننده خطر جدی و جانی به دنبال دارد
کالاهایی که مبادله آنها طبق قانون جمهوری اسلامی ایران ممنوع است
کالاهایی که مبادله آنها مغایر با آداب اسلامی است
کالاها و فعالیت هایی که انجام اعمال غیرقانونی را به نحوی تشویق یا تسهیل می‌کنند.
اقدام به اعمالی که مطابق قانون مجازات اسلامی، قانون جرائم رایانه ای، قانون تجارت الکترونیک و سایر قوانین موضوعه مربوطه رفتار یا عمل مجرمانه تلقی می گردد
استفاده از بن کارت برای جا به جایی پول به حساب شخصی.

 

اگر پس از عضویت تصمیم به بهره مندی از خدمات پذیرندگی "کیف پی" را دارید پذیرنده موظف است پس از دریافت پین کد اختصاصی از کیف پی در سامانه pf.enamad.ir ثبت نام نماید.

پرداخت یار, درگاه پرداخت, پرداخت موبایلی, پرداخت اینترنتی, درگاه واسط, درگاه پرداخت اینترنتی