سیاست های حفظ امنیت داده ها و حریم خصوصی کاربران

کیف جادویی به تمام حقوق حریم خصوصی اعضای وب سایت و کاربران موبایل خود احترام می گذارد و تمامی تلاش خود جهت جلوگیری از سو استفاده از اطلاعات خصوصی ایشان را بکار می گیرد.

سیاست های حفظ حریم خصوصی بیانگر چگونگی استفاده کیف جادویی از اطلاعات کسب شده از شما می باشد و همچنین به فعالیت هایی که کیف جادویی برای حفظ اطلاعات خصوصی شما انجام می دهد، می پردازد.

این مستند بخشی از شرایط و ضوابط استفاده از کیف جادویی را شکل می دهد، بنابراین با موافقت با شرایط و ضوابط وب سایت، شما موافقت خود با استفاده از تمام داده هایی که در اختیار کیف جادویی قرار می دهید را با جزئیات درج شده در بخش سیاست های حفظ حریم خصوصی کاربران اعلام می نمایید.

داده های شخصی

اطلاعات شخصی وارد شده توسط شما (نظیر جنسیت، سن، محل زندگی) بوسیله ما ذخیره، تلفیق و تجزیه و تحلیل می شوند و بصورت بدون نام و ناشناس ممکن است در طرح های تبلیغاتی و بازاریابی به کار گرفته شوند تا بتوانیم اطلاعات کالا ها و خدمات مورد علاقه شما را در زمان و مکان مناسب در اختیارتان قرار دهیم. درصورتیکه شما با چنین استفاده ای از اطلاعات وارده خود موافق نیستید، ممکن است ما قادر به ارائه خدمات کامل به شما و یا ثبت شما به عنوان یک کاربر عضو نباشیم. توصیه می-کنیم که این مستند را به دقت مطالعه نمایید تا از چگونگی دسترسی پذیرندگان ما به اطلاعات خود آگاهی کامل یابید.

نگهداری و استفاده از داده ها

زمانی که شما جهت ثبت نام و باز کردن حساب کاربری نزد کیف جادویی اقدام می کنید، داده های ثبت شده توسط شما، ممکن است به منظور ارائه خدمات به مشتریان مورد استفاده قرار گیرند.

مطمئن باشید که ما هرگز داده های شما را به نحوی که منجر به فاش شدن هویت فردی شما گردد به جایی ارائه نخواهیم کرد و تمامی اطلاعات بصورت بدون نام و یا با نام مستعاری که برای خود انتخاب می کنید مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

به منظور ارائه خدمات بانکی و بازاریابی ممکن است ما ناچار به عقد قرارداد با اشخاص ثالث مانند ارائه دهندگان خدمات پرداخت و یا میزبانی وب سایت گردیم. به منظور تسهیل در ارائه خدمات، ممکن است این اشخاص ثالث به برخی از اطلاعات شما دسترسی پیدا کنند.

به علاوه به منظور استفاده از داده ها جهت ارائه خدمات، ممکن است داده های ذخیره شده نزد کیف جادویی به منظور استفاده های داخلی نیز مورد استفاده قرار گیرند، به عنوان مثال ممکن است ما داده ها را به منظور توسعه و بهبود اپلیکیشن و یا خدمات آتی مورد تجزیه و تحلیل قرار دهیم.

ممکن است ما از آدرس ایمیل شما و یا موبایل شما به منظور ارسال اطلاعاتی در خصوص کیف جادویی و خدمات و محصولات پذیرندگان آن که فکر می کنیم برای شما می تواند جالب و مفید باشد استفاده نماییم. همچنین ممکن است از ایمیل و یا موبایل شما جهت اطلاع رسانی عمومی استفاده نماییم.

کیف جادویی ممکن است در موارد تطابق با الزامات قانونی، اجرای سایر قوانین و موافقت نامه های دیگر اقدام به افشای برخی داده ها نماید.

هر زمان که شما مایل به پاک کردن داده های مربوط به خود بودید، به contact@kifpay.com ایمیل بزنید و ما در سریع ترین زمان ممکن اقدام به پاک کردن اطلاعات شما خواهیم کرد.

امنیت داده

ما از ابزارهای حفاظتی و نظارتی به منظور حفاظت مناسب از داده های شما بهره می بریم و همانطور که در این بخش اشاره خواهد شد ما از رویه های امنیتی متنوعی برای حفاظت از داده شما استفاده می کنیم. با توجه به مقررات ذکر شده در بخش شرایط و ضوابط کیف جادوئی، ما می بایست محرمانگی داده های شما را حفظ کنیم. رویه های امنیتی بکار رفته مربوط به ذخیره سازی، دسترسی و افشای داده ها می شود. البته حفظ امنیت داده ها نیازمند همکاری و مساعدت شما در این زمینه می باشد و به نحوه استفاده شما از اپلیکیشن، انتخاب رمز عبور درست و پیچیده، عدم افشای اطلاعات حساس نزد دیگران نیز بستگی دارد.

به منظور حفظ امنیت داده ها، اطلاعات کارت بانکی شما در صورت ذخیره سازی در اپلیکیشن به صورت رمز شده خواهد بود و مشاهده و یا تغییر آن نیازمند استفاده از رمز عبور می باشد، در نتیجه در صورت سرقت تلفن همراه و یا اطلاعات آن توسط ویروس های کامپیوتری، این اطلاعات قابل دسترس و سو استفاده نخواهد بود. اطلاعات کارت بانکی شما فقط در تلفن همراه شما ذخیره می گردد و هنگام عملیات پرداخت به صورت مستقیم به درگاه بانک ارسال می گردد و به هیچ وجه در سرورهای کیف جادویی قرار نمیگیرد.

ارتباط وب سایت کیف جادویی نیز از طریق پروتکل HTTPS و به صورت رمز شده صورت می پذیرد.

به منظور حفظ حریم شخصی و محافظت از هویت فردی شما، امکان انتخاب یک نام مستعار برای شما فراهم شده است و این نام تنها چیزی است که در اختیار پذیرندگانی که از آنها خرید می کنید قرار می گیرد.

زمانی که شما جهت ثبت نام در اپلیکیشن به عنوان یک کاربر اقدام می کنید، هویت شما می بایست با ارجاع به اطلاعاتی یکتا و منحصربفرد نظیر نام کاربری و کلمه عبور مورد قبول واقع شوند. این وظیفه شماست که نام کاربری و کلمه عبور خود را به درستی انتخاب کرده و محرمانه نگهدارید.

ما تمام روش های منطقی و معقول جهت حفاظت از داده های شما را انجام می دهیم، اما شما تایید و موافقت می کنید که کیف جادویی نمی بایست و نمی تواند مسئولیت هر نوع استفاده غیرمجاز، اشاعه، صدمه و یا نابودی داده ها بر عهده گیرد مگر مواردی که در قانون به صراحت ذکر شده باشد.

بروز رسانی داده ها

درصورتی که داده های ارائه شده توسط شما تغییر یافتند، به عنوان مثال اطلاعات تماس شما تغییر یافت، لطفا از طریق وب سایت و یا ارسال ایمیل به contact@kifpay.com اطلاعات خود را بروز رسانی نمایید.

به فروش رفتن کیف جادوئی

اگر کیف جادویی به فروش برسد و یا با یک شرکت دیگر شریک شود، ممکن است داده های شما نزد مشاوران شرکت جدید و یا شرکت خریدار افشا شده و یا کلیه داده های کیف جادویی به خریدار واگذار گردند.

تغییر در سیاست های حفظ حریم خصوصی کاربران

هرگونه تغییر در سیاست های ذکر شده، در همین صفحه درج خواهد شد و در صورت صلاحدید کیف جادویی از طریق ایمیل نیز به اطلاع شما خواهد رسید.

 

پرداخت یار, درگاه پرداخت, پرداخت موبایلی, پرداخت اینترنتی, درگاه واسط, درگاه پرداخت اینترنتی