صندوق های وام خانگی چطور از خدمات کیف پی استفاده می کنند؟

ممکن است شما نیز با اعضای خانواده،همکاران شرکت ،در جمع های مذهبی و یا دوستانتون یک صندوق وام خانگی ایجاد کرده باشید.در این مدل از صندوق ها ، تعدادی از افراد باهم جمع می شوند و در بازه های زمانی مختلف معمولا ماهانه اقدام به واریز وجه به حساب صندوق می کنند و مبلغ جمع شده بر اساس قرعه کشی بین اعضا، به یکی از اعضا تعلق می گیرد.ولی مدیریت این صندوق ها چگونه است و حسابداری آن چطور انجام می شود؟ در ادامه باهم می خوانیم.

اپلیکیشن کیف پی چه دسترسی هائی از کاربر درخواست می کند؟

"کیف پی" اپلیکیشنی است که جهت پرداخت الکترونیکی از طریق کارت بانکی یا کیف پول الکترونیک مورد استفاده قرار می گیرد، علاوه بر این می تواند بر اساس موقعیت جغرافیائی شما پیشنهادات کسب و کارهای طرف قرارداد(پذیرندگان) خود را در اختیار شما قراردهد.

پرداخت لینکی چیست و چطور از آن استفاده کنم؟

کیف پی یک اکوسیستم پرداخت چند کاناله است که می تواند پرداخت های اینترنتی و موبایلی شما را تسهیل و مدیریت کند.یکی از روش هائی که در کیف پی جهت سهولت در پرداخت مشتریان به پذیرندگان طراحی شده است، روش پرداخت از طریق تولید و ارسال لینک است.بدین ترتیب پذیرندگان(دریافت کنندگان وجه) می توانند لینک خود را برای پرداخت کننده از طریق پیامک یاایمیل ارسال کنند و پرداخت کننده به سادگی آن را پرداخت نماید.این لینک ها می توانند امکان پرداخت آزاد و پرداخت شناسه دار را برای سیستم های مختلف فراهم نماید.در ادامه نحوه استفاده را مطالعه فرمائید.

شرایط پذیرش مدارک ارسالی کاربران چیست؟

هر کاربر می بایست حداقل یک کارت ملی(در صورتی که اتباع خارجی هستید گذرنامه) مطابق با کد ملی و شماره شبا درج شده در پروفایل را در محل مربوطه بارگذاری نمائید.در صورت عدم تطابق نام مالک حساب با کد ملی و اسکن بارگذاری شده از کارت ملی، مدارک مورد پذیرش قرار نخواهد گرفت.

فرمت‌های قابل قبول jpg، png و pdf و حداکثر حجم هر فایل ۲۰۰ کیلوبایت است.
در صورت تایید هر کدام از مدارک توسط مدیر سایت امکان ویرایش آن را نخواهید داشت.

کد دو بعدی Qr مربوط به پذیرندگی خود را از کجا دریافت کنم؟

اگر به عنوان پذیرنده ثبت نام و کد پذیرنده خود را از "کیف پی" دریافت نموده اید کافیست با نام کاربری و رمز عبور خود(نام کاربری شما همان شماره موبایل شما و رمز عبور همان رمزی است که زمان ثبت نام در اپلیکیشن وارد نموده اید) وارد پرتال شوید.سپس از منو "پنل شریک تجاری" روی گزینه "پذیرندگان من" کلیک کنید.مقابل اسم پذیرنده مورد نظر دکمه چرخ دنده را کلیک کنید و کد مخصوص خود را دانلود کنید.

پرداخت یار, درگاه پرداخت, پرداخت موبایلی, پرداخت اینترنتی, درگاه واسط, درگاه پرداخت اینترنتی