کیف پول خود را شارژ کرده ام،چطور آن را خرج کنم یا از آن برداشت کنم؟

اگر کیف پول خود را شارژ کرده اید، برای پرداخت وجه از طریق آن و یا برداشت و انتقال مجدد آن به کارت بانکی خود می توانید مراحل زیر را دنبال کنید.

کیف پول موبایلی کیف پی برای شما امکانی را مهیا می کند که بدون استفاده از کارت بانکی و با امنیت کامل بدون زدن رمز کارت به دیگران پول پرداخت نمائید.برای این کار کافیست خود شما یا گیرنده وجه یک کد پذیرنده فعال نزد کیف پی داشته باشد.

 

می خواهم به دیگری پرداخت کنم:

یکی از ساده ترین روش های پرداخت به دیگران استفاده از کیف پول الکترونیک است، برای این کار شخص یا شرکت گیرنده وجه باید دارای کد پذیرنده فعال نزد کیف پی باشد.کد پذیرنده را از گیرنده وجه سوال نمائید و از طریق لینک پرداخت یا اپلیکیشن کیف پی وارد مراحل پرداخت شوید.سپس گزینه پرداخت از طریق کیف پول را انتخاب نمائید و مراحل را تکمیل نمائید.

مبالغ پرداختی از طریق کیف پول در اولین سیکل پایا به شماره شبایی که پدیرنده وجه قبلا معرفی کرده است واریز خواهد شد.

 

می خواهم موجودی کیف پول کیف پی خود را مجددا به حساب بانکی بازگردانم:

برای این کار باید ابتدا مدارک هویتی خود را در سایت تکمیل نمائید.وارد وب سایت کیف پی شوید، در منو سمت راست گزینه ویرایش مشخصات (این لینک در صورتی که وارد سایت شده باشید شما را به صفحه صحیح هدایت می کند) را کلیک کنید و در صفحه نمایش داده شده تصویر کارت ملی خود را بارگذاری نمائید.سپس شماره شبا خود را در قسمت مربوطه معرفی کنید.

کارشناسان ما برای احراز هویت با شما تماس خواهند گرفت و کد پذیرنده را برای شما ارسال خواهند کرد.سپس می توانید از طریق لینک پرداخت یا از طریق اپلیکیشن وارد مراحل پرداخت شوید و گزینه پرداخت از کیف پول را انتخاب کنید.مبالغ پرداختی از طریق کیف پول در اولین سیکل پایا به شماره شبایی که قبلا معرفی کردید واریز خواهد شد.

پرداخت یار, درگاه پرداخت, پرداخت موبایلی, پرداخت اینترنتی, درگاه واسط, درگاه پرداخت اینترنتی