شرایط پذیرش مدارک ارسالی پذیرندگان چیست؟

هر پذیرنده می بایست مدارک زیر را در قسمت مربوط به مدارک پذیرندگان بارگذاری نماید.

 

شناسنامه یا گذرنامه

شرایط:فایل اسکن شده می بایست خوانا و به صورت رنگی آپلود شود.فرمت‌های قابل قبول jpg، png و pdf و حداکثر حجم هر فایل ۲۰۰ کیلوبایت است.

مجوز کسب:

شرایط:در این قسمت باید مجوز کسب ،پروانه کسب یا هر سندی که دال بر فعالیت قانونی شخص حقیقی یا حقوقی است بارگذاری شود.در صورتی که نیاز به بارگذاری چندین صفحه است ابتدا آنها را به فرمت PDF در قالب یک فایل روی کامپیوتر خود ذخیره نمائید و سپس اقدام به بارگذاری نمائید.

در صورتی که پذیرنده مورد ثبت ماهیت حقوقی دارد کلیه مدارک شامل اساسنامه،آگهی تاسیس،آگهی آخرین تغییرات می بایست بارگذاری گردد.در صفحات روزنامه رسمی حتما محل آگهی توسط علائم مشخص گردد.

در صورتی که فرد حقیقی هستید و مجوز کسب یا مدارک ثبت شرکت ندارید در این قسمت مدرکی بارگذاری نفرمائید.

فرم قرارداد

شرایط:ابتدا بر اساس نیاز فرم قرارداد مورد نظر را از طریق لینک درج شده دانلود نمائید و پس از کامل کردن آن توسط خودکار آبی ،مهر و امضا صفحات آن را اسکن نموده و در قالب یک فایل PDF بارگذاری نمائید.

در پرکردن فرمهای قرارداد به موارد زیر توجه فرمائید

     شخصیت حقیقی

- تمامی اطلاعات درج شده میبایست مطابق مدارک فیزیکی ارائه شده باشد.

- شماره حساب درج شده در قرارداد لزوما باید به نام شخص درج شده در قرارداد باشد و در صورت عدم تطابق مورد پذیرش قرار نخواهد گرفت.

- از درج اطلاعات اضافی در یک فیلد اکیدا خودداری فرمائید. درج بیش از یک دامنه اینترنتی و یا چندین IP  در محل های مشخص شده و ... موجب رد درخواست خواهد شد.

-در درج شماره شبا به دلیل طولانی بودن کد کمال دقت لحاظ شود اگر شماره شبا خود را ندارید می توانید پس از آماده کردن شماره حساب خود از طریق این لینک اقدام نمائید. دریافت شماره شبا

-درج کد پستی و مطابقت آن با آدرس ارائه شده و مدارک فیزیکی الزامی است.توجه کنید بر اساس آدرسی که در قراداد درج می فرمائید باید اجاره نامه یا سند مالکیت به همراه یکی از قبوض برق یا تلفن ارائه فرمائید.

-شخص امضا کننده قراداد باید مالک حساب معرفی شده بانکی باشد.

    شخصیت حقوقی:

- تمامی اطلاعات درج شده میبایست مطابق مدارک فیزیکی ارائه شده شخص حقوقی باشد.

- شماره حساب درج شده در قرارداد لزوما باید به نام شخص حقوقی/نام شرکت/یا فروشگاه دارای مجوز کسب معتبر درج شده در قرارداد باشد و در صورت عدم تطابق مورد پذیرش قرار نخواهد گرفت.در صورتی که شماره حساب معرفی شده مربوط به یکی از افراد هیئت مدیره است نامه هیئت مدیره دال بر اطلاع از معرفی حساب شخصی به همراه مهر و امضای کلیه اعضا هیئت مدیره الزامی است.

- از درج اطلاعات اضافی در یک فیلد اکیدا خودداری فرمائید. درج بیش از یک دامنه اینترنتی و یا چندین IP  در محل های مشخص شده و ... موجب رد درخواست خواهد شد.

-در درج شماره شبا به دلیل طولانی بودن کد کمال دقت لحاظ شود اگر شماره شبا خود را ندارید می توانید پس از آماده کردن شماره حساب خود از طریق این لینک اقدام نمائید. دریافت شماره شبا

-درج کد پستی و مطابقت آن با آدرس ارائه شده و مدارک فیزیکی الزامی است.توجه کنید بر اساس آدرسی که در قراداد درج می فرمائید باید اجاره نامه یا سند مالکیت /مجوز کسب به همراه یکی از قبوض برق یا تلفن ارائه فرمائید.

-شخص یا اشخاص امضا کننده قراداد باید مطابق اساسنامه و مدارک فیزیکی ارسالی به همراه مهر شرکت باشند.

- درصورتی که فروشگاه اینترنتی هستید نماد اعتماد الکترونیک به عنوان مجوز کسب قابل پذیرش است.

 

سند/اجاره نامه/قبض تلفن

محل کسب و کار و محل سکونت شما برای سیستم می بایست قابل استعلام باشد.لذا بارگذاری حداقل یکی از موارد زیر در این بخش الزامی است. سند مالکیت ملک در آدرس مذکور در قرارداد-اجاره نامه معتبر و یا آخرین قبض تلفن به نام شخص حقیقی یا حقوقی مذکور در قرارداد

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

زمان ارسال فیزیکی مدارک از هر قرارداد 3 نسخه چاپ کنید و هر 3 نسخه می بایست به صورت دستی تکمیل گردد و هر 3 نسخه دارای مهر و امضا باشد.قبل از تائید مدارک الکترونیکی توسط کارشناسان از ارسال مدارک فیزیکی اکیدا خودداری فرمائید.

برای ارسال فیزیکی کپی شناسنامه،کارت ملی،گذرنامه و یا هرگونه سند غیر قابل استعلام از سامانه های متمرکز می بایست سند را در دفاتر اسناد رسمی کپی برابر اصل فرمائید.

امضا و مهر فرم تعهد نامه برای کلیه متقاضیان الزامی است.


در صورت تایید هر کدام از مدارک توسط مدیر سایت امکان ویرایش آن را نخواهید داشت.

دانلود کلیه مدارک به همراه راهنمای تکمیل

پرداخت یار, درگاه پرداخت, پرداخت موبایلی, پرداخت اینترنتی, درگاه واسط, درگاه پرداخت اینترنتی