کیف اعتبار در کیف پی چه کاربردی دارد؟

هر سازمان (هر شخصیت حقوقی که اعضا مشخصی از 1 نفر تا چند هزار نفر دارد) می تواند از طریق سرویس های "کیف پی" به کاربران خود خدمات رفاهی ارائه نماید.برای این کار سازمان می بایست اعتبار مربوطه را بر اساس قوانین در یک حساب بانکی بلوکه نماید و یا وثیقه معتبر در اختیار شرکت قراردهد.سپسمی تواند به ارزش کارشناسی شده اعتبار خرید در اختیار کاربران خود قراردهد.در ادامه به مثال هایی در این باره پرداخته می شود.

تصور کنید کارخانه تویوتا می خواهد به 5000 کارمند خود بودجه رفاهی اختصاص دهد تا اعضا بتوانند از خرید خود با تخفیف های ویژه و یا امکانات خاص بهره مند شوند.پس از مراجعه به شرکت پارس یار و عقد قرارداد و ارائه وثائق کارشناسی شده لیست اعضا مورد نظر را از طریق فایل به کیف پی معرفی می نماد و یا از اعضا خود درخواست می کند که با دانلود اپلیکیشن و نصب آن اعتبار خود را مشاهده نمایند.

شرکت تویوتا می تواند پذیرندگان مورد نظر خود را به کیف پی معرفی نماید و یا از هزاران پذیرنده کیف پی انتخاب نماید.این سازمان همچنین می تواند اعضا خود را طبقه بندی نماید و برای هر یک از این طبقه بندی ها دسته پذیرندگان مشخصی را تخصیص دهد.

کاربران پس از مراجعه به پذیرندگان معرفی شده اقدام بخ پرداخت از طریق کیف پی می نمایند و در زمان پرداخت تیک پرداخت از کیف اعتبار را فعال می نمایند.

پس از هر خرید مبالغ توسط کیف پی با پذرنده از حساب سازمان تسویه می گردد.

کیف اعتبار فقط از طریق سازمان قابل شارژ است.

این روش جایگزین مناسبی برای کارت استخر ،کارت باشگاه های متفرقه ، بن کارت های بانکی،کارت های هدیه، بسته های اعطائی مناسبتی در سازمانها یا بسته های حمایتی است.

اگر سازمانی حداقل با 5 نفر کارمند هستید برای استفاده ازین سیستم با ما تماس حاصل فرمائید.

پرداخت یار, درگاه پرداخت, پرداخت موبایلی, پرداخت اینترنتی, درگاه واسط, درگاه پرداخت اینترنتی