قوانین و شرایط استفاده

این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

کلیه خدمات این وب سایت برای کاربران عضو شبکه پارس یار شامل اختصاص صفحه پرداخت اختصاصی روی سرور پارس یار و ارائه خدمات باشگاه مشتریان رایگان است و فروش یا اخذ هزینه توسط هر شخص یا بازاریاب ها خلاف مقررات است و حساب کاربری شخص خاطی مسدود خواهد شد.

مدل و زمان تسویه

حداقل مبلغ قابل برداشت برای هر کاربر 50000 ریال و حداکثر 10000000 ریال است.(کف برداشت بر اساس تخفیف نماینده مشخص می گردد.)

برداشت مبلغ از سپرده فقط از طریق ارائه سرویس به مشترکین امکان پذیر است .

حساب کاربری شما بلافاصله پس از ثبت نام قابل استفاده خواهد بود اما حساب های تایید نشده و یا دارای هویت جعلی غیر قابل برداشت خواهند بود.

حساب بانکی شما از طریق شماره کارت ،شماره حساب و شماره شبا اعتبار سنجی خواهد شد و در صورتی که نام و نام خانوادگی مالک حساب بانکی با نام و نام خانوادگی یا سایر اطلاعات وارد شده توسط شما در پرتال وب ولتمغایرت داشته باشد ، تا زمان حل مشکل به شما سرویس ارائه نخواهد شد.

نحوه فعال سازی حساب و دریافت مدارک

فعالسازی حساب شما شامل تایید نام و نام خانوادگی،شماره تلفن همراه و شماره حساب معرفی شده توسط شماست.در ابتدا برای شروع از شما مدارک هویتی دریافت نمی شود ولی در صورت نیاز مدیران سایت و یا مراجع ذیصلاح اصل مدارک شناسایی طبق اظهارات اولیه می بایست قابل ارائه باشد.

درصورتی که NS های سرور پارس یار به هر دلیلی توسط پارس یار تغییر کند موارد از طریق ایمیل به کلیه کاربران اطلاع داده خواهد شد تا نسبت به تغییر NS های دامنه های خود اقدام نمایند.وب ولت در مورد عدم تغییر به موقع NS ها هیچ مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت.

محتویات این صفحه ممکن است در زمان های مختلف بر اساس صلاحدید شرکت ویرایش گردد لذا مسولیت مطالعه این صفحه در هربار مراجعه به عهده کاربران است و عدم اطلاع از بند های آن هیج مسولیتی برای پارس یار ایجاد نخواهد کرد.

در صورتی که عمدا یا سهوا اطلاعات حساب یا رمز عبور خود را در اختیار شخص دیگری قرار دهید مسئولیت آن به عهده شماست و هیچ مسئولیتی متوجه شرکت نخواهد بود.

انتشار هر نوع عکس،متن یا ... خارج از حوزه فعالیت وب ولت روی درگاه ها ممنوع است و در صورت مشاهده درگاه مربوطه حذف خواهد شد.

انتشار هرگونه تبلیغات و ... روی درگاه ها ممنوع است و در صورت مشاهده درگاه مربوطه حذف خواهد شد.

درج هر گونه جایزه و عدم عملکرد به آن خارج از مسئولیت پارس یار بوده و در صورت پیگیری قضایی مشخصات فرد در اختیار مراجع رسمی قرار خواهد گرفت.

فروش هر گونه کالا به جز محصولات توافق شده توسط پارس یار در کلیه درگاه ها ممنوع است و در صورت مشاهده درگاه مربوطه حذف خواهد شد.